Forum Klasowe 5c

Forum Klasowe 5c w szkole podstawowej nr 18 we Włocławku

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2013-01-27 21:12:20

Igor Sosnowicz

Administrator

Zarejestrowany: 2013-01-27
Posty: 40
Punktów :   
Numer z dziennika: 17

Inforamcje

Witam wszystkich kolegów i koleżanki z naszej klasy. Mam zaszczyt przedstawić oto tą stronę jako owoc mojej pracy. Można tu dzielić się komentarzami o nauczycielach czy przedmiotach, jeśli macie problem z, np. jednym hasłem do krzyżówki to możecie zapytać kolegów na odpowiednim forum, ale nie pytajcie o całe prace domowe! Posty z pełnymi pracami domowymi lub pytaniami o nie są natychmiastowo usuwane, a osoba która je  napisała dostaje ostrzeżenie lub bana. Inna kwestią jest możliwość rozmowy przez czat inaczej chatbox, który znajduje się na stronie głównej (na dole). Strona główna na tej stronie (sorry za powtórzenie) nazywa się Index na pasku zadań (te białe napisy na niebieskim tle pod zdjęciem u góry). Jeśli macie jakieś pytania na temat poprawy błędów i wiecie jak je poprawić piszcie na adres technik5c@go2 . Informuje, że regulamin na, który się zgodziliście obowiązuje na całej tej stronie, jeśli wam się nudzi zapraszam na moją stronę rozrywkową http://gryonline.jimdo.com/. Dziękuję za zarejestrowanie się na oficjalnym forum klasowym.
Pozdrawiam                                                                                                                                                                                                                                                       

Igor Sosnowicz administrator forum

Offline

 

#2 2013-03-04 16:43:06

Roksana Pacholska

VIP

Zarejestrowany: 2013-01-31
Posty: 46
Punktów :   

Re: Inforamcje

fajne

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.malowanie-dachow.pun.pl www.mat2011ps.pun.pl www.transformersclub.pun.pl www.dicho.pun.pl www.lexus.pun.pl